Hegesztő szakoktató állásajánlat – Marcaliban a ZIEHL-ABEGG Kft-nél

A vállalati szakképzés folyamatának és lebonyolításának támogatására a ZIEHL-ABBEG Kft Hegesztő szakoktató állásajánlatot hirdet Marcaliban.

A ZIEHL-ABEGG több, mint 110 éve jelent egyet a csúcsminőségű termékekkel és szerviz szolgáltatásokkal. Nem titkolt célunk, hogy olyan megoldásokat fejlesszünk ki nemzetközi ügyfeleink számára, amelyek nem csupán a jelen követelményeinek felelnek meg, de a holnap és a holnapután kihívásainak is. A világ minden táján tevékenykedő vállalatként innovatív termékeket fejlesztünk ki, gyártunk és forgalmazunk négy kompetenciaterületünkön, mely a légtechnika, a szabályozástechnika és a hajtástechnika.

A ventilátorok, a meghajtások és a szabályozástechnika világpiaci gyártójaként nem kevesebbre törekszünk, mint a tökéletesség. Termékeink és technológiánk folyamatos fejlesztésével mindig egy lépéssel a jövő egyre növekvő követelményei előtt járunk innovációs és intelligens megoldásainknak köszönhetően.
Bionikus ventilátorkoncepcióinkkal a légtechnika területén úttörők vagyunk a maximális hatékonyság és a minimális zajkibocsátás érdekében. A ZIEHL-ABEGG által kifejlesztett, kiváló minőségű ZAmid kompozit anyag stabil, korrózióálló, könnyű és 100%-ban újrahasznosítható.
A hajtástechnika terén helytakarékos felvonómotorokat gyártunk a maximális menetkényelem érdekében, lenyűgözően alacsony zajszint mellett.
A ZIEHL-ABEGG tökéletesen összehangolt vezérléstechnikájával egy kézből tudjuk biztosítani teljes rendszerét.

Hegesztő szakoktató főbb feladatai

  • A vállalati szakképzés folyamatának, lebonyolításának támogatása
  • A tanulók magas színvonalon történő elméleti és gyakorlati oktatásának biztosítása
  • Belső szakmai képzések, feladatok támogatása, ellátása

Elvárások a hegesztő szakoktató pozícióban

  • Legalább középfokú szakirányú szakképzettség és legalább ötéves, az érintett szakképzettségnek megfelelő szakmai gyakorlat vagy
  • Szakirányú felsőfokú szakképzettség és legalább kétéves szakirányú szakmai gyakorlat
  • Hegesztési technológiák elméleti és gyakorlati ismerete
  • MS Office jártasság
  • Nagyfokú önállóság
  • Terhelhetőség
  • Kreativitás

Előny

  • Gépi-kézi forgácsolási szakmai elméleti és gyakorlati ismeretek
  • CNC programozó-forgácsoló szakmai tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek

Juttatások

  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer + 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások

Az önéletrajz elküldésével a honlapon.