Lakatos, hegesztő állás- Mórahalom, IKG Fémszerkezetgyártó és Szolgáltató Kft

Az IKG Fémszerkezetgyártó és Szolgáltató Kft. lakatos, hegesztő állás betöltésére keres kollégákat.

Feladatok:

– műszaki rajzok alapján fémből készült szerkezeti elemek készítése

– félkésztermékek összeillesztése, szerelése

– a termék minőségének és szerelésének ellenőrzése a műszaki leírás szerint.

Lakatos, hegesztő állás IKG

Elvárások:

– lakatos és hegesztő állás betöltéséhez szükséges lakatos végzettség és fémipari termékek gyártásában gyakorlat

– műszaki rajzolvasás ismeret

– önálló, pontos, minőségi munkavégzés képessége

A hegesztő állás betöltéséhez előnyt jelent:

– gépgyártásban eltöltött több éves szakmai tapasztalat

– hegesztési gyakorlat, hegesztői minősítés

– gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

– szerelésben való jártasság

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem

– hosszú távú munkalehetőség

– munkába járás támogatása

– dolgozóközpontú hozzáállás, dinamikus munkakörnyezet

Érdeklődni:

+36 20/405-4549-es telefonszámon vagy allas@ikg.hu email címen.

fényképes önéletrajzzal az allas@ikg.hu email címen, további információk az IKG Kft honlapján.

Néhány szó az IKG Kft-ről:

Az elmúlt évek során a piacon már széles körben ismert LKG-Delta Kft. tevékenységét fokozatosan átvette az IKG Fémszerkezetgyártó és Szolgáltató Kft. A Cég az új névvel, új lendületet is kapott, amit kihasználva és ötvözve a több évtizedre visszanyúló tapasztalatot, minden nap azon dolgozik, hogy kiemelkedőt alkothasson a fémiparban.

Mórahalmon, 2.500 m2-es csarnokunkban lakatosipari bérgyártással foglalkozunk. Megrendeléseink között nagy mennyiségben gyártunk egyedi és szériagyártásban kerékpártárolókat, egyéb utcabútorokat, híd-, és konténermérlegeket, konténer emelő-billentőket, tűzoltóautó felépítményeket, épületszerkezeteket, igény szerinti felületkezeléssel, akár tüzihorganyzással, oldószeres vagy porfestéssel.

Utóbbi minőségének javítása és szolgáltatásaink bővítése érdekében 2020-ban Szegeden megnyitottuk saját porfestő üzemünket, ahol akár bérmunkában is vállaljuk számos termék porfestését.

Komplex lakatos bérmunka szolgáltatásunkkal még többet nyújtunk, ahol a helyszíni felméréstől és tervezéstől kezdve az alapanyagbeszerzést a vágást-, hajlítást-, esztergálást-, hegesztést-, szerelést-, felületkezelést-, csomagolást-, és akár a helyszíni telepítést is egy kézben tudjuk tartani, ezzel sok terhet veszünk le ügyfeleink válláról.

Gyártási képességeinket igazolják az EN1090-1-2-3 és az MSZ EN ISO 3834-2 tanúsítványok is. Tudjuk, hogy a piaci igények gyorsan és folyamatosan változnak, így 2022 év elejétől tanúsított ISO 9001:2015 szabvány követelményeinek megfelelően dolgozunk és nem csak gép- és eszközparkunkat, de munkatársaink képességeit is folyamatosan fejlesztjük.

Több, mint 50 jól képzett és tapasztalt szakemberrel garantáljuk termékeink és szolgáltatásaink kiváló minőségét, a megrendelés professzionális és időben történő teljesítését. Ezt igazolja, hogy 2019-ben és 2020-ban közel 1100 tonnányi fémszerkezet gyártást teljesítettünk szénacél, rozsdamentes-saválló, illetve alumínium alapanyagokból.

Kölcsönös bizalomra építve hosszútávú üzleti kapcsolatokra törekszünk intézményekkel, ipari és kereskedelmi létesítményekkel, de szívesen fogadjuk magánügyfelek megkeresését is.

További lakatos és hegesztő állás a volfram.hu-n.

Vélemény, hozzászólás?